Rozhovor s Ester (44): Co mi ulehčuje práci pečovatelky

Heart

Ester 44 let, pečovatelka

„Práce pečovatelky mě naplňuje a mám radost, že konečně existuje pomoc, která usnadní přenos inkontinenčních pomůcek. A je pro mé klienty zdarma.“

Má práce mě naplňuje, jsem pečovatelka a starám se o osoby, které jsou odkázané na pomoc druhých. Jsem empatická, a proto mě jejich příběhy vždy zasáhnou. Nemohu vybrat jen jeden příběh, jsou to lidé, kteří trpí různými nemocemi, nebo jim už věk zkrátka nedovolí pohybovat se, vařit ani uklízet.

Jsou většinou velice sdílní a potřebují si hlavně popovídat, na chvilku mít blízko nějakou osobu, která je pochopí a pomůže se základními potřebami. Navzájem se na sebe těšíme.

Služba pro mé klienty


O to více oceňuji, že mi kolegyně doporučila službu Můj poukaz , která těmto lidem pomáhá a zdarma jim přiveze veškeré inkontinenční pomůcky. Každému vyhovuje jiný produkt a tato služba dováží pomůcky od všech výrobců. Vždy totiž na klienty apeluji, ať trvají na své oblíbené značce, jde přece o jejich pohodlí.


Přeji všem, ať se Vám třeba malou změnou zkvalitní život, a hlavně neodmítejte pomoc, pokud Vám ji někdo nabídne. Hodně štěstíčka všem, Ester  <3